Venujte darčekový poukaz do Thermal parku Vrbov

Obdarujte vašich blízkych relaxačným pobytom v geotermálnej vode. Umožnite im oddýchnuť si a posilniť dôležitú imunitu. Darčekový poukaz má platnosť až do 31.12.2021.

Platnosť až do konca roka

Predĺžená platnosť rekreačného poukazu poskytuje dostatok času na to, aby ste si ho uplantili. Obľúbené rekreačné stredisko pod Tatrami je známe svojou geotermálnou vodou, pokojnou atmosférou a bazénmi s možnosťou vyplávať z budovy do vonkajších priestorov.

Celoročná prevádzka

Pobyt v hrejivej geotermálnej vode predstavuje vítaný doplnok pre fungovanie organizmu, odplavenie únavy a načerpanie nových síl. Voda v bazénoch je udržiavaná pri teplote 26°C až 38°C. V lete preto osvieži a v zime zohreje. Počas mimosezónneho obdobia ponúka thermal park 4 bazény, v lete až 10 bazénov. Voda v termal parku je bohatá na množstvo minerálov. Charakterizovať by sa dala ako   vápenato – horečnatá, hydrogén – uhličitanová, síranová, teplá a hyptonická. Kombinácia unikátnej vody a tatranského vzduchu je zárukou dokonalého odpočinku v každom ročnom období. V prípade záujmu o darčekový poukaz nás kontaktujte telefonicky na 052 426 12 33, mailom na prevadzkar@termalnekupalisko.com alebo sekretariat@termalnekupalisko.com. Aktuálne novinky o dianí v termal parku nájdete na facebookovom profile Thermal Park Vrbov alebo na  www.termalnekupalisko.com.

Publikované: 11. 12. 2020

Kategória: Nezařazené

Autor: Barbora Tichánek