Anti-covidová terapia v dreveniciach Roubal

V tomto roku nemajú Slováci na ružiach ustlané. Riziko nákazy koronavírusu nad všetkými visí ako Damoklov meč, a tak nie je divu, že sú ľudia nervózni a podráždení. Nikto nevie dňa, ani hodiny, kedy sa zaradí do radu pozitívnych a je len stávkou do lotérie, ako u neho bude nákaza prebiehať. Žiť dlhodobo so strachom nie je príjemné pre nikoho. A hoci možností, ako si psychicky "uľaviť" ubúda, je najlepším spôsobom, ako sa pred covidom ukryť, cesta mimo civilizácie. Nemusíte sa stať pustovníkom, aby ste mohli prežiť zaslúžilý čas v panenskej prírode a mali pre seba kus vlastného súkromia. Ideálne zázemie v tejto neľahkej dobe vám poskytnú drevenice Roubal v Krkonošiach. Luxusne vybavená Chalupa Roubalka v obci Černý Důl ponúka luxus aj komfort a hlavne je zárukou úplného súkromia. Objekt sa prenajíma ako celok, takže nehrozí, že by ste sa stretávali v recepcii, v reštaurácii alebo na schodisku s cudzími ľuďmi, ako je tomu v hoteloch.

Krkonošské deja'vu

Tradičná drevenica Roubalka je postavená na pokojnom mieste pri rieke s výhľadom na koruny stromov. Stane sa tak oázou pokoja a pohody, kde vás nikto a nič nebude rušiť. Zažiť tu jeseň so svojimi pestrými farbami, znamená prežiť emočné deja'vu. Nielenže sa v úplnom pokoji uvoľníte a upokojíte, ale zároveň sa tu budete cítiť v bezpečí a mozog začne pracovať bez stresu. Čaká na vás štýlovo zariadený interiér, ktorý je zariadený v kombinácii dreva, kameňa a skla. Kuchyňa s obývacím priestorom je koncipovaná v duchu klasickej drevenice s modernými prvkami. Dominantou miestnosti sú veľké zelené kachľové pece, ktoré sú zdrojom nezameniteľného tepla z horenia. Usadiť sa môžete v koženej sedačke a vypiť si pri štýlovo obloženom bare. Natočíte si vychladené pivo z dobovej pípy, ugrilujete si steak na terase alebo si uvaríte jedlo v plnohodnotne vybavenej kuchyni. Dovolenku si môžete spríjemniť hrou na klavír, ktorý je umiestnený v lodžii nad zrubom.

Prebuďte svoje vlohy aj vášne

Drevenica Roubalka ponúka veľa možností, ako tu prežiť deň. Na jeseň sa priamo ponúka turistika, hubárčenie, nordic walking, cyklopotulky alebo špecifické aktivity, ako je maľovanie či meditácie. Krkonoše inšpirujú k mnohým činnostiam a podporujú kreativitu i fantáziu. Dokážu vo vás prebudiť zabudnuté vlohy alebo skryté vášne. Popoludnia aj večery si potom môžete vychutnať v saune a potom si dať kúpeľ v samostatne stojacej smaltovanej vani s pohárom vína v ruke. Vydajte sa do Čierneho Dolu a vyskúšajte si, aké je to žiť v dome, ktorý vás nadopuje dobrou náladou a pozitívnou energiou. V prípade, že sa do neho zamilujete, môžete si podobný postaviť. Najväčšie skúsenosti s výstavbou má prevádzkovateľ Kompletní stavby Roubal s r.o., ktorý dodá stavby na kľúč, vrátane dobového krkonošského nábytku. Martin Roubal je popredným dodávateľom klasických drevostavieb pre oblasť Krkonôš, avšak svoje služby ponúkame po celom Česku.

Publikované: 24. 11. 2020

Kategória: Nezařazené

Autor: Barbora Tichánek