Hľadáte naozaj originálny darček? Máme pre vás skvelý tip

Došla vám inšpirácia a vy sa trápite nad tým, čo kúpiť niekomu blízkemu k významnej udalosti? Narodeniny, sviatky, výročia alebo dokonca svadba klopú na dvere a s tým prichádza ďalšia starosť - čo darčeky? Predsa sa nehodí prísť na oslavu narodenín a neobdarovať oslávenca. Vymýšľať každý rok nový originálny darček môže byť trochu frustrujúce a privádza to so sebou veľa otázok? Bude sa darček páčiť? Hodí sa to? Nekúpil som toto už v predchádzajúcich rokoch? Možno ste už vyčerpali všetky svoje nápady, a preto vám prinášame užitočný tip na skutočne originálny darček, ktorý vám v nasledujúcich riadkoch predstavíme. Jedná sa o originálne ručne maľované obrazy domácich maznáčikov.

Ručne maľovaný portrét domáceho zvieratka

Ručne maľovaný obrázok domáceho maznáčika je darček pre každú príležitosť. Pokiaľ viete, že vaša blízka osoba na svoje domáce zvieratko nedá dopustiť môže byť práve jeho portrét to pravé orechové. Nielenže darček v sebe skrýva osobné kúzlo, ale predovšetkým poukazuje, že zvieratko je právoplatným členom rodiny. Navyše obrázok je možné jednoducho zavesiť kamkoľvek, skvele zaplní prázdne miesto na stene a nie je ho treba ani rámovať.

Kde obraz zohnať?

Originálne portréty zvierat maľuje výtvarníčka Barbora Cirklová, ktorá na maľovanie používa akrylové farby a bavlnené plátno. Formát obrázku je 40 x 40 cm, teda bude krásnou dekoráciou v domácnosti. Na její tvorbu můžete kouknout zde.

Čo je potrebné na vytvorenie portrétu?

Stačí vám na to fotografia domáceho maznáčika, ktorú zašlete emailom na cirklova.b@gmail.com. Hotové diela od výtvarníčky si môžete pozrieť na webových stránkach akrylka.cz a presvedčiť sa sami o jedinečnosti jej práce.

Treba podotknúť, že fotografia musí byť naozaj kvalitná a ostrá, aby boli viditeľné všetky detaily, ako napríklad srsť. Fotografie foťte ideálne z profilu alebo poloprofilu.

Publikované: 10. 10. 2021 / Aktualizované: 13. 02. 2023

Kategória: Tipy

Autor: Barbora Tichánek