4 praktické využitia vysokotlakových umývačiek

Drvivá väčšina majiteľov vysokotlakových umývačiek si po ich použití a zvyknutí na ich služby nevie predstaviť, že by ich znova nemali po ruke. Ponúkajú množstvo možností použitia vrátane oplachu, umytia či očistenia rôznych predmetov a materiálov. Použiť sa dajú nielen vonku, ale tiež napr. v hale alebo garáži, kde je k dispozícii kanalizácia. Voda, ktorá pri umývaní stečie tak bude mať kde odtekať. Tu sú 4 veľmi užitočné spôsoby využitia, pri ktorých ich určite oceníte.

1. Umyte si precízne automobil

Umývanie auta sa stane oveľa príjemnejšie, keď budete používať vysokotlakovú umývačku. Dostanete sa aj do miest, ktoré by ste inak čistili prácne a s nechuťou. Zmyjete všetko, čo budete potrebovať, či už pôjde o zaschnutú špinu, nános mušiek, ktorým sa v teplých mesiacoch nedá vyhnúť, alebo soľ a špinu po skončenej zime.

2. Vyčistite všetky bicykle

Ak máte malé deti, určite sa vám obzvlášť na jar a na jeseň stáva, že ich bicykle alebo kolobežky z prechádzky privezú nános blata. Nech už je usadené kdekoľvek, pomocou wapky sa špiny ľahko zbavíte

3. Zbavte zanesenú zámkovú dlažbu alebo dlažbu na terase všetkých nečistôt

Pomocou vysokotlakovej umývačky môžete dokonale čistiť aj vonkajšie podlahy. V škárach dlažby, či už zámkovej alebo inej, sa usadzuje mach, ale stretnúť sa môžeme aj s nečistotami, chlpmi psov atď. Aj tu vám umývačka svojim tlakom a dostatočným množstvom vody veľmi pomôže.

4. Zbavte nečistôt ploty

Nielen dlažba sa bude doslova blýskať novotou. Očistiť môžete aj najrôznejšie ploty, či už sú zašpinené od blata, je na nich usadený prach, snaží sa tu rásť mach či lišaje atď. Ani kreslenie detí kriedou po plote už vám nebude vadiť. Jednoducho, keď si to budete priať, všetko behom chvíľky vyčistíte. Bohatú ponuku vysokotlakových umývačiek nájdete na hecht.sk. Vybrať si môžete akumulátorové alebo motorové. Motorové ponúkajú vysoký výkon aj silný prúd vody. Pozrite sa a vyberte si sami.

Publikované: 06. 06. 2022

Kategória: Bývanie

Autor: Barbora Tichánek