Keď sa šijací stroj stane najlepším kamošom

Ručné práce sú odpradávna obľúbenou činnosťou žien každého veku a sociálneho postavenia. Lásku k šitiu, pleteniu i háčkovaniu sa ženy naučia už v mladosti a sprevádza ich po celý život. Ručne vyrobený kumšt sa odovzdáva z generácie na generáciu. Patríte aj vy medzi také? Potom iste viete, že šijací stroj je prirodzeným postupom od ihly a nite, s ktorou každá švadlenka začína.

Najlepšie investícia

Obstaranie šijacieho stroja je určitou investíciou. Aby ste ju správne využili a neprišla nazmar, je potrebné si dobre vybrať. Iný stroj je vhodný pre začiatočníkov, iný pre pokročilých a profesionálov. Keď si spoločne "padnete do nôty", garantujeme, že sa stanete najlepšími kamošmi na celý život.   Pre začiatočníkov je odporúčaný šijací stroj Brother J14S. Jednoduchý mechanický šijací stroj s celkovou vnútornou konštrukciou je vybavený 14 programami, 4-krokovou gombíkovou dierkou, LED osvetlením a voľným ramenom. Šijacie stroje Brother sú kvalitné stroje s dlhou tradíciou. Tieto šijacie stroje vynikajú jednoduchou a príjemnou obsluhou, sú prakticky bezporuchové a veľmi obľúbené medzi zákazníkmi. Pre pokročilých sa hodí šijací stroj Bernette 38. Jedná sa o domáci elektronický šijací stroj s automatickým strihaním a 394 druhmi šijacích stehov, vrátane 8 druhov gombíkových dierok. Stroj vie šiť klasické, strečové, overlockové stehy, vie vyšívať abecedu aj číslice.

Patchwork aj quilt

Pre profesionálov sú určené šijacie stroje JUKI HZL-NX7 Kirei a šijací stroj Brother NV 1800Q. Jedná sa o všestranné stroje, s ktorými môžete šiť, ale aj patchworkovať či quiltovat. Čaká na vás cez 300 rôznych stehov, klasického, overlockového, ozdobného a vyšívacieho štýlu, veľký pracovný priestor, vysoká rýchlosť šitia, tlačidlo štart / stop - možnosť šitia bez pedálu, LED diódové osvetlenie a iné výhody. Vyberajte šijacie stroje na www.nej-sici-stroje.cz a https://eshop.brother-czech.cz, kde je k dispozícii najväčšia ponuka za najlepšie ceny na trhu. Šijacie stroje sú overené kvalitou, nájdete tu značky Janome, Lada, Merrylock, Brother, Singer, Veronica, PFAFF, Bernina, Bobbin, Elna, Gritzner, Husqvarna a Juki. Vyššie uvedené e-shopy sú autorizovanými predajcami a poskytujú komfortné záruky.

Publikované: 08. 02. 2021

Kategória: Nezařazené

Autor: Barbora Tichánek